Głosujmy na Andrzeja Dudę!

2020-07-08

Mijające pięć lat były czasem dobrym dla Polski i pracowników. W tym czasie prezydent Andrzej Duda wielokrotnie udowodnił, że sprawy pracownicze i związkowe są mu szczególnie bliskie, i co niezwykle ważne, zrealizował znakomitą większość związkowych postulatów, zapisanych w przedwyborczej Umowie Programowej z NSZZ Solidarność (więcej czytaj tutaj). Jednocześnie w zawsze Andrzej Duda był prezydentem polskich spraw, a nie obcych interesów. Dlatego też w niedzielę 12 lipca 2020 każdy członek i sympatyk Solidarności, jak również każdy pracownik powinien oddać swój głos na Andrzeja Dudę!

Andrzej Duda wielokrotnie pokazał, że jest osobą wiarygodną i dotrzymującą słowa, (czego nie można powiedzieć o jego konkurencie, który ostatnio m.in. „zapomniał”, że będąc posłem PO karnie głosował za podniesieniem Polkom i Polakom wieku emerytalnego do 67 lat). To w czasie prezydentury Andrzeja Dudy płaca minimalna rosła niemal dwukrotnie szybciej niż w okresie rzekomo „zielonej wyspy” PO. Podczas prezydentury Andrzeja Dudy wprowadzono minimalną stawkę godzinową i ograniczono umowy śmieciowe. Rodziny wychowujące dzieci dostały wsparcie w postaci 500+, natomiast seniorzy w formie 13 emerytury.

Prezydent Andrzej Duda wielokrotnie udowodnił, że sprawy pracownicze i związkowe są mu szczególnie bliskie, oraz – jak już wspomniano – dotrzymał większości obietnic. Dlatego też „Tygodnik Solidarność” przyznał mu jako Prezydentowi przyjaznemu pracownikom tytuł Człowieka Roku 2019 (więcej czytaj tutaj).

Zatem w najbliższą niedzielę wybierając Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej na najbliższe pięć lat, będziemy jednocześnie wybierać między prawem do godnej emerytury oraz pracą za grosze do śmierci.

Dlatego też w dobrze pojętym interesie własnym, rodziny i Polski każdy z nas powinien w niedzielę 12 lipca 2020 każdy powinien głosować na Andrzeja Dudę!

(rd)